ZBUDUJEMY STRONĘ INTERNETOWĄ, KTÓRA SPRZEDAJE
ZBUDUJEMY STRONĘ INTERNETOWĄ, KTÓRA SPRZEDAJE
ZBUDUJEMY STRONĘ INTERNETOWĄ, KTÓRA SPRZEDAJE
ZBUDUJEMY STRONĘ INTERNETOWĄ, KTÓRA SPRZEDAJE
ZBUDUJEMY STRONĘ INTERNETOWĄ, KTÓRA SPRZEDAJE
ZBUDUJEMY STRONĘ INTERNETOWĄ, KTÓRA SPRZEDAJE
ZBUDUJEMY STRONĘ INTERNETOWĄ, KTÓRA SPRZEDAJE
Wszystko czego Twoja firma potrzebuje, żeby efektywnie pozyskiwać zlecenia i nowych klientów z Internetu w jednym miejscu, w ramach przystępnej opłaty abonamentowej!
Nowoczesna strona internetowa dostosowana do telefonów, która rozwija się razem z Twoją firmą
Narzędzia reklamowe oraz pełne wsparcie w zarządzaniu reklamą w Internecie
Wszystkie niezbędne narzędzia kontaktu klienta z Twoją firmą w jednym miejscu
Domena internetowa, profesjonalna firmowa strona www z możliwością rozbudowy, hosting, media społecznościowe, katalogi, mapy biznesowe.
Przygotowanie reklam, budowa baz danych klientów, comiesięczna analityka i sugestie w zakresie rozwoju, monitoring fraz kluczowych.
Wirtualna centrala z interaktywnym menu, usługa
live-chat na stronę www, usługa callback (oddzwanianie), wirtualny sekretariat, firmowa poczta e-mail.
Zbudujemy stronę internetową, która sprzedaje
FIRMA OBECNA W INTERNECIE
Strona internetowa powinna być Twoim handlowcem w sieci. Powinna ona przekonać potencjalnego Klienta do tego, żeby skorzystał z usług Twojej firmy. Użytkownik może trafić na stronę internetową Twojej firmy z komputera, tabletu, czy telefonu. Twoja strona firmowa musi być dostosowana do wszystkich tych urządzeń.
Powiemy gdzie są Twoi potencjalni
klienci
FIRMA WIDOCZNA W INTERNECIE
Kim jest Twój klient? Czym się interesuje? Jaki problem jesteś w stanie dla niego rozwiązać? Jakie artykuły czyta w internecie? Po jakich stronach chodzi? Gdzie spędza swój wolny czas? Dzięki naszym narzędziom reklamowym dotrzesz precyzyjnie do swoich potencjalnych klientów wszędzie tam gdzie oni są!
Dostarczymy wszystkie niezbędne narzędzia kontaktu
FIRMA DOSTĘPNA DLA KLIENTÓW
Klient może do Ciebie zadzwonić, napisać e-mail lub porozmawiać z Tobą za pomocą czatu na Twojej stronie www. Może też napisać do Ciebie za pomocą komunikatorów w mediach społecznościowych. Czy jesteś na to gotowy? Usługi zawarte w naszym pakiecie rozwiążą Twoje wszystkie problemy!
Ty skupiasz się na swoim biznesie, a my w ramach przystępnej opłaty abonamentowej zajmujemy się wszystkim co potrzebne, żeby internet był dla Twojej firmy prawdziwym narzędziem sprzedażowym!
Wszystko czego Twoja firma potrzebuje, żeby efektywnie pozyskiwać zlecenia i nowych klientów z Internetu w jednym miejscu w ramach przystępnej opłaty abonamentowej.
CENNIK PAKIETA ABONAWENTOWEGO
W pełni funkcjonalna firmowa strona internetowa, która dodatkowo dostosowuje się automatycznie do telefonów i tabletów (responsywna). Moduł jest to element strony - przykład tego co jest modułem można zobaczyć największą wartością naszych stron jest to, że w ramach trwania umowy rozwijają się one razem z Twoją firmą. Nie musisz martwić się aktualizacjami, czy zmianami na stronie - wszystko zrobimy za Ciebie.
Twoja strona internetowa zostanie wybudowana w taki sposób aby spełniać wszystkie wymagania wyszukiwarek internetowych i zoptymalizowana w taki sposób aby została zaindeksowana na frazy kluczowe, które pasują do Twojego biznesu.
Za pomocą panelu możliwa jest modyfikacja treści w dowolnym elemencie strony internetowej, dodawanie nowych zdjęć do galerii, dodawanie nowych wpisów do modułu bloga, czy modułu aktualności. Za każdym razem kiedy masz problem ze zrobieniem czegoś w panelu możesz się skontaktować z naszym działem obsługi klienta - zawsze chętnie pomożemy.
Utrzymanie Modułowej Strony Internetowej oraz adresów e-mail na serwerze. Nielimitowany transfer, 50 tys. odwiedzin Modułowej Strony Internetowej w okresie rozliczeniowym oraz wbudowana ochrona anty-wirusowa i anty-spamowa.
Rejestracja firmowej domeny to pierwszy krok do zbudowania wizerunku przedsiębiorstwa w Sieci. Ważne jest, by wszystkie elementy składowe adresu internetowego były odpowiednio dobrane.
Customer Relationship Management jest to strategia biznesowa polegająca na selekcjonowaniu i zarządzaniu klientami w celu optymalizacji długoterminowych korzyści. CRM wymaga wprowadzenia filozofii i kultury biznesu skierowanej "na klienta", zapewniającej efektywne procesy marketingu, sprzedaży i serwisu.
QR Code to nowoczesna metoda zapisywania danych firmowych w formie obrazka, który można zeskanować później telefonem i odczytać zapisane w ten sposób dane. Idealnie nadaje się na wizytówki firmowe aby Twoi potencjalni klienci nie musieli ręcznie przepisywać danych do swojego telefonu.
Wstawienie na stronę www klienta specjalnych kodów zbierających informacje o osobach odwiedzających oraz ustawienie profilowania tych osób w taki sposób aby możliwe było późniejsze dotarcie do nich z przekazem reklamowym. Usługa zawiera także przygotwoanie jednego zestawu kreacji reklamowych (tzw. banery), we wszystkich formatach umożliwiających efektywne realizowanie kampanii na wszystkich urządzeniach, w tym także na telefonach komórkowych i tabletach.
Twoi potencjalni klienci nie pochodzą jedynie z wyszukiwarki Google, czy z mediów społecznościowych. Miejsc gdzie mogą znaleźć się Twoi potencjalni klienci jest znacznie więcej. Wiele osób szuka firm takich jak Twoja za pomocą map biznesowych (m.in. Google Maps), czy katalogów. Warto być przynajmniej w głównych, a w ramach naszej usługi zapewnimy obecność Twojej firmy w wybranych darmowych katalogach i mapach.
Dzięki usłudze monitoringu dowiesz się natychmiast o tym co Twoi klienci piszą o Twojej firmie i usługach w Internecie oraz w mediach społecznościowych. Ten system za każdym razem kiedy wychwyci zdefiniowane przez Ciebie frazy wyśle Ci powiadomienie za pomocą e-mail lub sms. Dzięki temu będziesz mógł sprawnie zareagować na pojawiające się opinie na interesujące Cię tematy.
Odbieraj połączenia przez internet. Dzwoń tanio w Polsce i za granicą. Aplikacja na telefon. Bez umowy. Tanie dzwonienie. Dla domu i biura. Idealne dla e-commerce. Prosty panel zarządzania.
Udostępnij kupony rabatowe dla klientów odwiedzających Twoją stronę www. Dzięki temu upewnisz się, że do Ciebie wrócą. Dodatkowo dzięki połączeniu z naszym systemem marketing automation poinformujemy Cię kiedy każdy z tego typu klientów powrócił na Twoją stronę internetową.
Obecność firmy w Internecie to proces ciągły, który cały czas należy udoskonalać. Dlatego na koniec każdego miesiąc otrzymasz od nas raport z podsumowaniem aktywności Twojej firmy w sieci oraz sugestiami jak rozwijać ją dalej tak aby osiągnąć zdefiniowane na początku cele. Oczywiście sugestie rozwoju zawsze chętnie zrealizujemy za Ciebie w taki sposób aby angażować Ciebie w minimalnym zakresie.
Oferujemy naszym klientom umieszczenie na ich stronie www specjalnego kodu zbierającego informacje o osobach, które odwiedziły ich stronę www. Taką bazę danych osób odwiedzających można wykorzystać w dowolnym momencie do dotarcia do tych osób z przekazem marketingowym (m.in. remarketing). Dzięki temu, umożliwiamy naszym klientom budowanie ich niezależnej bazy danych profili internautów, którą można wykorzystać zarówno w Google jak i innych kanałach reklamowych jak Facebook.
Klient prosił Cię o kontakt, a Ty akurat nie jesteś przy komputerze? Nic nie szkodzi - wyślemy Ci powiadomienie na SMS. Klient zarezerwował wizytę w Twoim zakładzie - wyślemy Ci powiadomienie SMS. Dzięki tej usłudze nasz system powiadomi Cię o wszystkich ważnych zdarzeniach za pomocą tego najbardziej popularnego narzędzia komunikacji jakim jest SMS.
Chcesz, żeby Twój firmowy numer telefonu nigdy nie był zajęty, a klienci zawsze mogli się do Ciebie dodzwonić? Dzięki naszej usłudze Zintegrowanego Centrum Kontaktów zrealizujesz swój cel. Twój numer firmowy zostanie podłączony do inteligentnej centrali z interaktywną obsługą połączeń. Twoich klientów przywita nagranie zrobione przez profesjonalnego lektora, a zawsze kiedy nie będziesz mógł odebrać połączenia zostanie ono przekierowane do interaktywnej obsługi automatycznej. Usługa zawiera także usługę komunikacji za pomocą live-chat na stronie www.
Dzięki tej usłudze nasz system zidentyfikuje osoby odwiedzające Twoją stronę www i zachęci je do kontaktu z Twoją firmą dzięki specjalnym komunikatom. Ta usługa może zwiększyć liczbę telefonów od Twoich potencjalnych klientów nawet o 70%. System działa w podobny sposób jak sprzedawca, który podchodzi do klienta w sklepie stacjonarnym i pyta się w czym może pomóc - nasz system robi to na Twojej firmowej stronie www.
Na pierwszy rzut oka profil w mediach społecznościowych może założyć sobie każda osoba. Konfiguracja na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo łatwa. Niestety o Twojej przewadze konkurencyjnej stanowią szczegóły dlatego lepiej jak zajmą się tym osoby z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Każdy profil w mediach społecznościowych wymaga również przygotowania profesjonalnych grafik - w ramach tej usługi wszystko to zrobimy za Ciebie.
Film wideo, na którym opowiasz o swojej firmie znacząco wpływa na zwiększenie Twojej wiarygodności. W ten sposób jesteś w stanie przekazać informacje, które według Ciebie są najważniejsze dla Twoich potencjalnych klientów i mogą ich przekonać do tego, żeby skorzystali z usług Twojej firmy.
Chcesz zrobić zdjęcia swojego lokalu, zespołu lub produktu? Żaden problem - nasz fotograf odwiedzi siedzibę Twojej firmy i w ciągu 2 godzin przeprowadzi profesjonalną sesję zdjęciową, a następnie wybierze z niej 12 najlepszych zdjęć, które zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej.
W ramach tej usługi przetłumaczymy Twoją stronę www na dowolny język, a kolejną wersję językową udostępnimy Twoim klientom w taki sposób, że nasz system automatycznie rozpozna ustawienia ich przeglądarki i wyświetli odpowiednią wersję językową. Cena zawiera tłumaczenie do 4 tys. znaków.
W ramach pakietu przygotowujemy dla naszych klientów solidny fundament do budowania obecności ich firmy w Internecie. W większości wypadków, kiedy branża jest bardziej konkurencyjna niestety to jest za mało. Wtedy aby pozyskiwać zlecenia w optymalny sposób niezbędna jest dodatkowa inwestycja klienta w reklamę. Nasz usługa gwarantuje, że środki na reklamę zostaną wydane efektywnie w taki sposób aby osiągnąć założony przez Ciebie cel. Z naszych doświadczeń wynika, że klienci samodzielnie próbujący prowadzić działania reklamowe osiągają efektywność o 80% mniejszą niż profesjonalne firmy, które korzystają z zaawansowanych narzędzi analitycznych oraz profesjonalnych narzędzi do zarządzania reklamą online.
Blog to rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, zazwyczaj uporządkowane chronologicznie wpisy. Blogi umożliwiają zazwyczaj archiwizację oraz kategoryzację i tagowanie wpisów, a także komentowanie notatek przez czytelników danego dziennika sieciowego.
Jeżeli masz swoje zdjęcia i chciałbyś je wykorzystać w Internecie zazwyczaj muszą one zostać obrobione przez profesjonalnego grafika. W ramach tej usługi nasi graficy poddadzą Twoje zdjęcia profesjonalnej obróbce w taki sposób aby wyciągnąć z nich najwięcej jak się da. W wypadku zdjęć słabej jakości zastrzegamy sobie możliwość odmowy podjęcia się tych prac - w takim wypadku zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej sesji zdjęciowej.
Każda firma powinna mieć logo, które wyróżni ją spośród konkurencji i pozwoli klientom lepiej zapamiętać jej nazwę. W ramach tej usługi przygotujemy dla Ciebie 3 propozycje logo dla Twojej firmy i będziesz miał możliwość wybrania jednej z nich, a następnie wprowadzenia 2 rund zmian. Jeżeli w ramach tego nie uda się wypracować logo, które Ciebie satysfakcjonuje zawsze możesz wykupić dodatkowe prace związane ze zmianami w logo - każda kolejna runda zmian kosztuje 59 zł.
W cenie pakietu masz podstawowy formularz kontaktowy bez żadnych dopłat. Jeżeli chciałbyś jednak mieć bardziej rozbudowany formularz do zbierania danych od swoich klientów to żaden problem - zaprojektujemy i wdrożymy go za Ciebie.
Rozwijamy cały czas nowe funkcjonalności możliwe do wykorzystania przez naszych klientów w Internecie. Obecnie są to m.in. umawianie wizyt online bezpośrednio ze strony www, e-sklep, czy zamawianie jedzenia na wynos dla restauracji.
Podrobić można nie tylko torebkę znanego projektanta. Podrobić można również firmową stronę www. Aby zabezpieczyć się przed tym, że ktoś podszyje się pod Twoją firmę w Internecie proponujemy wykorzystanie certyfikatu SSL w Cenie Abonamentu, który potwierdza autentyczność Twoich danych firmowych.
4 KROKI DO ROZPOCZĘCIA WSPÓŁPRACY
Kupno pakietu abonamentowego oraz wpłata opłaty aktywacyjnej lub opłaty rocznej
(abonament roczny)
Budowa obecności firmy w Internecie oraz konfiguracja wszystkich usług w ramach wykupionego pakietu
Rozpoczęcie okresu utrzymania i rozwoju obecności firmy w sieci.
Utrzymanie i rozwój obecności firmy w Internecie oraz działania nakierowane na pozyskanie klientów.
Kupując abonament na 5 miesięcy teraz, zapłacisz
za wybudowanie strony internetowej 1 Złotówkę
(Zamiast 2800zł)
OPŁATA ZA WYBUDOWANIE STRONY INTERNETOWEJ - 1ZŁ
Promocja dla pierwszych 50 klientów
Jeżeli masz swoje zdjęcia i chciałbyś je wykorzystać w Internecie zazwyczaj muszą one zostać obrobione przez profesjonalnego grafika. W ramach tej usługi nasi graficy poddadzą Twoje zdjęcia profesjonalnej obróbce w taki sposób aby wyciągnąć z nich najwięcej jak się da. W wypadku zdjęć słabej jakości zastrzegamy sobie możliwość odmowy podjęcia się tych prac - w takim wypadku zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej sesji zdjęciowej.
Podczas rozmowy z naszym doradcą zadamy właściwe pytania, zbierzemy wszystkie istotne informacje na temat Twojego biznesu, ustalimy potrzeby i zaproponujemy rozwiązania.
Na podstawie zebranych informacji przygotujemy dedykowane rozwiązanie w zakresie całego procesu pozyskania klientów i nowych zleceń z Internetu dla Twojej firmy.
Twoja firma się rozwija. Jeżeli Twoja strona internetowa ma być narzędziem sprzedażowym to musi ona rozwijać się razem z Twoją firmą. Rozwój masz u nas w cenie usługi.
Ustalimy potrzeby Twojej firmy w zakresie obecności w sieci
Przygotujemy rozwiązanie uszyte na miarę dla Twojej firmy
Będziemy rozwijać obecność Twojej firmy w Internecie
Zaangażujemy Ciebie w minimalnym niezbędnym zakresie

Wiemy, że każdy przedsiębiorca jest zajęty i nie ma czasu na dodatkowe rzeczy. Tak samo jak oddajesz księgowość do firmy księgowej tak samo nam oddajesz obecność Twojej firmy w Internecie, a my zajmujemy się całą resztą.
Wypełnij formularz
Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą wkrótce.
© All Right Reserved.
info@lions-media.pl
Made on
Tilda